Hatipoğlu'ndan Adaylık Açıklaması 

Hatipoğlu'ndan Adaylık Açıklaması

Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nin Köklü Ailelerinden Biri Olan Hatipoğlu Ailesinin Ferdi Ve Refah Partisi Eski Milletvekili Yakup Hatipoğlu'nun Yeğeni Faysal Hatipoğlu, Yerel Seçimler Öncesi Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nde Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı.
Bu haber 2018-10-23 08:03:36 eklenmiş ve 616 kez görüntülenmiştir.

Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nin Köklü Ailelerinden Biri Olan Hatipoğlu Ailesinin Ferdi Ve Refah Partisi Eski Milletvekili Yakup Hatipoğlu'nun Yeğeni Faysal Hatipoğlu, Yerel Seçimler Öncesi Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nde Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı. Hatipoğlu, "Ailemin Telkiniyle Bu Göreve Aday Oldum Ve İlçeme Hizmet Etmek Bir Onur Ve Gururdur" Dedi.

Diyarbakır'da Yaptığı Bir Çok Projeler İle Vatandaşların Yakından Tanıdığı Faysal Hatipoğlu, Memleketi Olan Diyarbakır'ın Hani İlçesi'nden Belediye Başkanlığına Aday Adaylığını Açıkladı. Halk Tarafından Sevilen Ve Saygıyla Karşılanan Faysal Hatipoğlu, Ayrıca İnsanlara İnsanca Davranan Ve Hayvan Sevgisi Dolu Olan Ve Gizli Yardımsever Biri OlarakTanınıyor. 

Ailesinin Ve Dostlarının Telkiniyle Aday Olduğunu Belirten Hatipoğlu, "Ben Hani İlçeme Hizmet Etmek Adına Bu Göreve Talip Oldum. Aday Adaylığı Konusunda Ailem Ve Dostlarım Da Destekte Bulundular. Diyarbakır'da Yıllardır Yürüttüğüm Görevlerden Edindiğim Tecrübeler İle Hani İlçemize Layıkıyla Hizmet Edeceğimden Kimsenin Şüphesi Olmasın. Bu Kutsal Görev Bana Layık Görülürse Canla Başla İlçem İçin Hizmet Edeceğim. Aile Olarak Ta Siyasete Yakın Bir Aileyiz, İlçemizde Binlerce Eşimiz, Akrabamız, Dostumuz Ve Sevenlerimiz Var. Kendilerine Desteklerinden Dolayı Şimdiden Teşekkür Ediyorum" Dedi. 

Faysal Hatipoğlu Kimdir? 

1968 Hani Doğumluyum İlkokul Ortaokul Ve Liseyi Hanide Okudum 1994 Sağlık Ön Lisans 1999 Da AÜ İşletme Fakültesini Bitirdi. 2000 Yılına Kadar İl Sağlık Müdürlüğü'nde Çevre Sağlığı Teknisyeni Olarak Görev Yaptı. 2000 Yılında Tropikal Eğitim Araştırma Merkezi'nde Kurucu Müdürlük, 2004 2013 Yılında Sıtma Savaş Başkanlığı 2014 Yılında Halk Sağlığı Şube Müdürlüğü 2014 2015 Yılında Özel Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü Yaptı. 2016 Yılında Büyükşehir Belediyesi Ne Sağlık Dairesi Başkanlığına Atandı.

Atandığı Bu Görevde 200 Köyün Mezarlığının Yapılması, Yeniköy'de Yeni Mezarlık Yapılması Yeniköy Mezarlığının Geniş Tadilatının Yapılması İşlerini Yaptı. THY İle Cenazelerin Taşınma Anlaşması, Hayvan Barınağına Gıda Sağlanması İçin Askeri Birliklerle Gıda Anlaşması Yapılması. Yeni Hayvan Barınağının Projesinin Yapılması Ve Kabulu. Gıda Denetimlerinde Teknolojik Araçların Kullanılması Hizmetlerinin Yapılması. Sağlık Merkezinin Laboratuvarının Oluşturulup Hizmeti Sunulması İşlerinin Yapılmasını Sağladı Taziye Evlerinin Yeniden Dizayın Edilmesi İşlerini Yaptı.  Kaynak ÖZEL HABER.YILMAZ ACU

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır'ın İlk Haber Ajansı
© Copyright 2013 HABERDİYARBAKİR.ORG. Tüm hakları saklıdır. Bu site Teknomusti SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA