Diyarbakır
DOLAR8.1165
EURO9.7795
ALTIN462.09

Haberdiyarbakir.Org Yönetimi Dijital Gösterim Merkezi’ni Gezdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Haberdiyarbakir.Org Yönetimi Dijital Gösterim Merkezi’ni Gezdi
Abone ol
Diyarbakır Merkezli Dijital Medya Olarak Yayın Yapan Haberdiyarbakir.Org Haber Ajansı Yönetimi, Dağkapı Meydanı’nda Hizmet Veren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi’ni Ziyaret Ederek Merkezin Faaliyetleri Hakkında Bilgi Aldılar .

Haber Muhabiri / Hatice Öğüt
Yayıncı / Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır
Haberin Resmi Kaynağı Haberdiyarbakir.Org Haber Merkezi

Haberdiyarbakir.Org Haber Ajansı Yönetimi, Dağkapı Meydanı’nda Hizmet Veren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi’ni Ziyaret Ederek Merkezin Faaliyetleri Hakkında Bilgi Aldılar .

Haberdiyarbakir.Org Haber Ajansı Yöneticileri Başta İmtiyaz Sahibi Sayın (Efe Şeran), Gnenel Müdürü Süleyman Karaarslan Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Öğr.Üyesi Berfu İlter,Genel Yayın Yönetmeni Nusret Bilgiç,İzleyici Temsilcisi Nurşen Demirok ve Diyarbakır Büro Şefi Ali Şeran"la Beraberinde Ki Köşe Yazarları: Ayşegül Çepik,Haydar Alper Eser,Hija Lalaşahin,Nusret Bilgiç,Serap Bozkuş,Hatice Öğüt,Özlem Kaya,Dr.Şinda Güneş,Recep Eser Eşlik Ettiler .

Türkiye CumhuriyetiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın Dağkapı Meydanı’nda Hizmete Açtığı Dijital Gösterim Merkezi’ni Gazeteci Ve Köşe Yazarları Ziyaret Etti. Çok Sayıda Yöneticilerin Katıldığı Gezide Korona Virüs (Covid-19) Tedbirlerine Azami Dikkat Edildi. Haberdiyarbakir.Org Haber Ajansı Katılımcıları Hes Koduyla Ve Ateşleri Ölçülerek Maskeli Olarak İçeri Alındı.

İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi Yetkilileri Nurullah Taşkıran Ve Tuncay Bulut Merkezi Gezdirerek Yapılan Faaliyetleri Anlattı. 360 Derece Tekniğiyle Barbaros Hayrettin Paşa, Preveze Deniz Savaşı, Fatih Gemisi Projesini Ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kısa Filmlerini İzledi.Ayrıca Hologram Tekniği İle Bir Yapının Uzamasını, Parçalanmasını, Bölünmesini Ve 360 Derecede Sihirli Perdeye Yansımasını İzleyerek Öğrenme Fırsatı Yakaladı.Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi’nde Merak Ettikleri Sorulara Cevap Bulan Haberdiyarbakir.Org Haber Ajansı Yetkilileri , Merkez Yetkilileri Tarafından Çalışmalarla İlgili Çeşit Hediye Edildi. 15 Temmuz’da Şehit Olan 254 Vatandaşımızın Osmanlıca Ve Türkçe İsimlerinin Yer Aldığı Türk Bayrağı Önünde Hatıra Fotoğrafı Çektirdi.

Dijital Gösterim Merkezi  Gezisi Sonunda Açıklama Yapan  Haberdiyarbakir.Org Yönetimi Adına Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Öğr.Üyesi Berfu İlter Dijital Gösterim Merkezi Yetkilileri Nurullah Taşkıran”a Tuncay Bulut”a Ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Diyarbakır İl Müdürlüğüne Ve Çalışanlarına En Kalbi Duygularımızla Göstermiş Oldukları Misafir Perverlik İçin Kadim Şehir Diyarbakır Gibi Kadim Sevgi Ve Şükranlarımızı Sunuyoruz Diye Sözlerine Ekledi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şeran"a Anlamlı Ödül TöreniÖnceki Haber

Şeran"a Anlamlı Ödül Töreni

Siirt'te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü KutlanıyorSonraki Haber

Siirt'te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutl...

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar