Diyarbakır
DOLAR8.4396
EURO10.0747
ALTIN492.35
Dr.Öğr.Üyesi Berfu İlter

Dr.Öğr.Üyesi Berfu İlter

Mail: berfu13@hotmail.com

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

“Bayramlar; Dostluk Ve Kardeşlik Duygularının Canlandığı,Yardımlaşma Ve Dayanışma  Geleneğinin Yaşatıldığı,  Birlik Ve Beraberlik Bilincinin Ön Plana Çıkartılarak Toplumsal Barışın Tesis Edildiği Manevi Günlerdir. Paylaşmanın, Kardeşliğin Ve İnsan Olmanın Erdemini Hissettiğimiz Bu Müstesna Günlerin, Bizi Biz Yapan Ortak Değerlerimizde Buluşmaya Ve Milletçe Bütün Kırgınlıkları Ve Dargınlıkları Bir Kenara Bırakarak Kardeşçe Ve Sevgiyle Kucaklaşmalıyız.

Büyük Bir Millet Olma Şuuru İçerisinde; Barış Ve Huzur İklimimizi, Kardeşlik Hukukumuzu Bozmaya Çalışan Şer Odaklarına Karşı Birlik Ve Beraberliğimizi Daha da Güçlendirmeliyiz. Bu Anlamı Günde, Aziz Şehitlerimizin Ve Kahraman Gazilerimizin Bizlere Kutsal Bir Emaneti Olan Yakınları, Eşleri, Çocukları, Yaşlı Ana Ve Babaları Asla Yalnız Kalmayacaktır. HemDevletimizin Hem de Milletimizin Kolları Onları Daima Şefkatle Saracaktır.

Hedefimiz; Huzur Ve Güven İkliminde ülkemizi Bulunduğu Yerden Daha İleriye Götürmek, Hizmetin En Güzeline Layık Olan Değerli  Halkımıza da Daha İyi Bir Yaşam Kalitesi Sunacak Hizmetler Üretmektir. Hoşgörü Duyguları İle Birbirine Kenetlenen,Kardeşlik Ve Yardımlaşmanın Eşsiz Hazzı İle Tek Yürek Olan Değerli Hemşerilerimin, Kurban Bayramını Tebrik Ederim, Ülkemize Ve Tüm İnsanlığa Barış,Huzur Ve Mutluluk Getirmesini Dilerim.”

Haberdiyarbakir.Org 
Board Of Directors Chairman
Dr. Berfu İLTER 

Resmi İletişim: haberdiyarbakir.org@msn.com

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar