Reklamı Geç
Sosyal Medyamız
Diyarbakır
DOLAR16.6859
EURO17.4562
ALTIN973.18
Süleyman Karaarslan Photo Reporter

Süleyman Karaarslan Photo Reporter

Mail: [email protected]

Sosyal Medyamız

Jandarma Teşkilatı 183 Yıldır Görevini Layıkıyla Yapıyor

Jandarma Teşkilatı 183 Yıldır Görevini Layıkıyla Yapıyor

183 yıldır Her zaman güçlü Her daim hazır…“Üstlendiği her görevi yüksek bir vazife bilinciyle yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 183’üncü kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Aziz Milletimizin can ve mal güvenliği ile kamu düzeninin korunmasında aktif rol üstlenen Jandarma teşkilatımız; sahip olduğu donanım, disiplin, yüreği vatan aşkıyla dolu alanında uzman personeliyle halkımıza büyük gurur yaşatan başarılara imza atıyor.

Ülkemizin birlik ve beraberliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü adına yurdun her köşesinde fedakârca hizmet veren Jandarma Teşkilatı, en köklü ve deneyimli kurumlarımız arasında yer almıştır. Halkın huzurunu korunması, güvenlik ve asayişin sağlanması için başta terör olmak üzere her türlü suça karşı canı pahasına mücadele eden Jandarma teşkilatımız, her zaman aziz milletimizle iç içe olmuş, yediden yetmişe insanımızın sevgi ve desteğini kazanmıştır.

İcra ettikleri kutsal vazife sırasında şehit düşen Jandarma Teşkilatımızın kahraman evlatlarını rahmet ve minnetle anıyor, şehit arkadaşlarından devraldıkları şanlı bayrağı dalgalandırmayı sürdüren görevi başındaki kardeşlerimize sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. Başarıları daim olsun…“Jandarma Genel Komutanlığı’nın 183’üncü kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Süleyman Karaarslan 
Haberdiyarbakir.Org
// General Manager
haberdiyarbakir.org@msn.com

Sosyal Medyamız

Yorum Yazın

Sosyal Medyamız
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar