Diyarbakır
DOLAR8.3306
EURO10.08
ALTIN484.13
Ali Şeran / War And Photo Reporter

Ali Şeran / War And Photo Reporter

Mail: haberdiyarbakir.org@msn.com

Diyarbakır"ım Emeğine Sağlık

Diyarbakır"ım Emeğine Sağlık

Ali Şeran
War And Photo Reporter 
Haberdiyarbakir.Org Haber Ajansı 
Siirt Bölge Müdürü 
İletişim: haberdiyarbakir.org@msn.com

Emek ve alın teriyle, birlik ve dayanışmayla şehrimizin kalkınması için çalışan işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz. Şehrimiz asırlar boyu suyunu cennetten alan Dicle’si ve bereketli Hevsel’i ile emeği bereketle buluşturmuş, insanlığa can olmuş emeklerin kadim bir tezahürüdür. Biz de Diyarbakır olarak medeniyetlerimizden aldığımız mirasla dünden bugüne üretiyor, emeği değere dönüştürüyoruz.

Hemşehrimiz şair Sezai Karakoç’un da dediği gibi “Diriliş Yolu Alın Teri Yoludur.” Biz bu anlayışla, Diyarbakır’da oluşan güven ve huzur ortamıyla, şehrimizin her bir ferdiyle birlikte şehrimiz ve ülkemiz adına çalışıyor, alın terimizle üretiyor ve yarınlarımız için güçlü bir ekonomi inşa ediyoruz. Tüm Diyarbakır olarak her alanda kendi diriliş destanımızı yazıyoruz.

Alın teriyle ıslanan toprak kurumaz. Diyarbakır olarak tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizle birlikte bereketli toprağımızı alın terimizle ıslatmaya, toprağımıza emek ekip bereket görmeye ve yarınlarımıza güçlü bir miras bırakmak için çalışmaya devam edeceğiz. Diyarbakır’ımızın refahı, kalkınması ve yarınları için alın teri döken tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. Emeğine Sağlık Diyarbakır"ım

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar