Kaymakam Gökpınar’a Mardin’de Veda Gecesi Düzenlendi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kaymakam Gökpınar’a Mardin’de Veda Gecesi Düzenlendi
Abone ol
Mardin’in Artuklu Kaymakamlığı görevine başladığı 2019 yılı Ağustos ayından bu yana yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren ve Hatay ili Arsuz Kaymakamlığı’na atanan Hacı Hasan Gökpınar için Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşi ile Artuklu Kaymakamlığı’na bağlı kurum temsilcileri tarafından veda gecesi düzenlendi.
Online Randevu

Haber Muhabiri Ali Şeran
Haberdiyarbakir.Org Mardin

Haberin Resmi Kaynağı sonhaberlerim.com

Gökpınar, 26 Ağustos 2019 tarihinden itibaren Artuklu Kaymakamı olarak görevini sürdürürken, 20 Ağustos 2021’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle, Hatay ili Arsuz Kaymakamlığına atandı. Başarılı çalışmalarla göz dolduran hizmetler yapan Kaymakam Gökpınar için veda gecesi düzenlendi. Artuklu Kaymakamlığı’nda görev yaparken Arsuz Kaymakamlığı’na atanan Gökpınar, daha önce Diyarbakır’da da görev yaptığını ve bu bölgenin insanını çok sevdiğini, misafirperver olduklarını ve nezaketli davrandıkları için kendilerine teşekkür etti.

Ayrıca Gökpınar, görev yaptığı süre içerisinde memnun kaldığı Diyarbakır ve Mardinli vatandaşları Arsuz Kaymakamlığı görevi süresince ağırlamaktan mutluluk duyacağını ifade etti. Kendisi için veda gecesi düzenleyen kurum temsilcilerine teşekkür eden Gökpınar, atandığı Arsuz Kaymakamlığı görevine yakın zamanda başlayacak.

Hacı Hasan Gökpınar Kimdir? 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen Gökpınar, ilk ve orta öğrenimini Muğla’nın Fethiye ilçesinde tamamladı. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde girdi. Buradan 2008 yılında mezun olan GÖKPINAR, aynı yıl açılan Kaymakam Adaylığı yazılı ve sözlü sınavını birincilikle kazandı ve Muğla Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı.Kaymakam adaylığı sırasında İngiltere’nin Portsmouth üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesinde doktora eğitimine devam eden Gökpınar, evli olup iki çocuk babasıdır.

Kariyeri 2009 yılında Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yapan gökpınar, daha sonra sırasıyla; 2012-2014 Afyonkarahisar / Evciler Kaymakamı,2014-2016 Ordu / Çamaş Kaymakamı, 2016-2017 Samsun / Kavak Kaymakamı olarak görev yaptı. 2017-2019 Diyarbakır Vali Yardımcısı olarak görev yaptı. 26 Ağustos 2019 tarihinden itibaren Artuklu Kaymakamı olarak görevini sürdürürken 20 Ağustos 2021’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Hatay ili Arsuz Kaymakamlığı görevine atandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“İki Gözüm Ahmet” Diyarbakır'da Gösterime GirdiÖnceki Haber

“İki Gözüm Ahmet” Diyarbakır'da Gösterim...

Jandarma Ekipleri Tarafından Okul Çevresi DenetlendiSonraki Haber

Jandarma Ekipleri Tarafından Okul Çevres...

Yorum Yazın

Online Randevu