Reklamı Geç
Sosyal Medyamız
Diyarbakır
DOLAR17.9655
EURO18.2897
ALTIN1021.8
Sosyal Medyamız

Ak Parti’den Ergani’de ‘Dolu Dolu’ Çalışmalar

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ak Parti’den Ergani’de ‘Dolu Dolu’ Çalışmalar
Sosyal Medyamız
Abone ol
2020 Yılının Ekim Ayından Beri Ak Parti Ergani İlçe Başkanı Olarak Atanan Av. Fırat Dolu, Yaptığı Çalışmalarla Adından Söz Ettiriyor

Haber Muhabiri Ali Şeran
Resmi Kaynak Seyfettin Eken

Göreve geldiğinde ilk olarak partiyi yeni hizmet binasına taşıyan Başkan Dolu, kapısını her zaman açık tutarak bir başkanın nasıl olması gerektiğini herkese gösteriyor. Sürekli vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Dolu, Ergani’de gidilmedik köy, çalmadık kapı bırakmadıklarını söyledi. Vatandaşların sorunlarıyla hemhal olduğunu ifade eden Başkan Dolu, vatandaşların sorunların çözümü için her gün kendilerini ziyaret ettiklerini, sorunları çözüldüğünde de bu sefer vatandaşların kendilerine teşekkür etmek için partiye geldiğini belirtti.

“Kapımız Vatandaşa Sonuna Kadar Açıktır” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda çalıştığını ifade eden Başkan Dolu; “Daha çok çalışacağız. Önümüzde tarihin en büyük seçimi var. Vatandaşlarımızın her zaman yanında olup onların hizmetkarlığı için çaba harcıyoruz. AK Parti’nin kapısı her vatandaşımıza sonuna kadar açıktır ve her zaman açık olacaktır” dedi.

“Milletimiz Bize İnandığı İçin 20 Yıldır Bizi Destekliyor” Başkan Dolu, kırsal mahallelerdeki sorunları yerinde tespit ederek çözüme ulaştırmak için çalıştıklarını dile getirdi. Başkan Dolu; “Halkımıza en iyi hizmeti yapmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı yürütüyoruz. AK Parti, hizmet partisidir ve milletimiz de buna inandığı için 20 yıldır bizi destekliyor. AK Parti olarak Ergani’de her zaman vatandaşlarla birlikte olmaya devam edeceğiz. Bizim amacımız sadece vatandaştan nasıl oy alırız değil, Ergani’deki her vatandaşın gönlüne dokunabilmektir. Gönlüne dokunduğumuz vakit oy da gelir, destek de gelir” diye konuştu.

“Ak Parti İnsana Değer Veren Anlayışın Partisidir” Yaptığı çalışmaları değerlendiren Başkan Dolu; “Ergani’de özellikle kırsaldaki köylerimizin büyük sorunları vardı. O sorunları bir bir çözerek onlara en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Tek derdimiz milletimizin kalkınması, güven ve huzurunun tesisini sağlamak. AK Parti, insana değer veren anlayışın partisi olmuştur, olmaya da devam edecek. İlk günkü aşkla milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

“İlçe Başkanının Halkın İçinde Olması Güzel Bir Şey” Ergani’de yapılan çalışmalardan memnun olduğunu belirten Salih Demir adlı vatandaş; “AK Parti Ergani’de yeni gelen ilçe başkanının sürekli vatandaşın içinde olduğu ve vatandaşlarla sürekli istişare halinde olduğunu görüyorum. Geçtiğimiz seçimde AK Parti’ye oy vermemiş olsam da ilçe başkanının özellikle ramazan ayında evlere götürdüğü gıda kolileri ve sokakta ezanın okunmasına yakın iftarlık kumanyalarını dağıtması hoşuma gitmişti. Bir de son zamanlarda Ergani’ye yapılan yatırımlardan dolayı AK Parti’yi destekleme kararı aldım” ifadelerini kullandı.

“Bir Gün Değil Her Gün Seçim Atmosferindeyiz” 81 kırsal mahalle ve 102 mezranın tamamını ziyaret ederek hasbihal olan Başkan Dolu “bir gün değil her gün seçim varmış gibi vatandaşlarımızın yüreğine temas edeceğiz.” Köy ve mezralarının tamamını gezerek vatandaşların sorunlarını ve önerilerini dinleyen başkan Dolu, istek ve taleplere karşı yetkililerle görüşüp çözüm üreterek yapılan hizmetlerin takibini yapıyor.

Dolu, Çocukları Da İhmal Etmedi Başkan Dolu, ziyarette gittiği köy ve mezralarda köylü çocuklara da oyuncaklar hediye ederek onları sevindirmeyi ihmal etmiyor. Başkan Dolu, ilçe ve köylerin tümünü ziyaret etmeye çalışacaklarını belirterek, "Biz çocuklarına, gençlerimize, yaşlılarımıza... her kesimden vatandaşımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Ama çocuklarımızın yeri bir başka. Onlar gelecek nesillerin mimarları, yarının umutlarıdır. Biz de köylerimizi tek tek dolaşarak yapılan hizmetleri ve vatandaşın nabzını yokluyoruz" ifadelerinde bulundu.

“Ak Parti İle Bu Kadar Hizmet Geldi” AK Parti iktidara geldikten sonra bu kadar hizmeti bir arada gördü. Biz parti olarak bol keseden para, anahtar vaat etmiyoruz. Biz huzur, istikrar ve yatırım vaat ediyoruz. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın sözünü bilirsiniz. Biz insanımıza hizmet etmek için bu yola çıktık. AK Parti iktidarı döneminde köylere yapılan hizmet hiçbir dönemde yapılmamıştır.

“Yükselmekte Ve Büyümekteyiz” Hepimiz bir aile şiarı ile yola çıktık ve dolayısı ile ailenin gerekliliğini yerine getirmek için ilçe teşkilatımız ile halkımızın dertleri ile dertlenip acılarına ortak olmak ve sevinçlerini birlikte paylaşmak bizleri mutlu ediyor. Fırsat buldukça vatandaşlarımızı gece gündüz demeden ziyaret ederek sorunlarına ortak oluyoruz. Ergani’de partimize olan teveccüh ve katılımlar her gün geçtikçe artmakta üye sayımız yükselmekte ve büyümekteyiz. Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve ana kademe olarak her bir koldan ziyaretler yaparak halkımız ile buluşuyor ve sorunlarına çözüm noktasında ilgili ve yetkililerle beraber çözüm bulmak için gayret sarf ediyoruz" dedi. Köylüler de başkan Fırat Dolu’nun sık sık köylerini ziyaret ederek, birlikte çay içip sohbet etmekten çok mutlu olduklarını belirttiler.

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Kökünü Kurutma Operasyonu 264 Şüpheliden 171'i TutuklandıÖnceki Haber

Kökünü Kurutma Operasyonu 264 Şüpheliden...

Senin Sevginin Yeri Gönüllerimiz de Hep ÖzeldirSonraki Haber

Senin Sevginin Yeri Gönüllerimiz de Hep...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar