Reklamı Geç
Sosyal Medyamız
Diyarbakır
DOLAR18.6381
EURO19.2708
ALTIN1048.5
Sosyal Medyamız

2. Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi Mayıs’ta Gerçekleşecek

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
2. Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi Mayıs’ta Gerçekleşecek
Sosyal Medyamız
Abone ol
Uluslararası Tarım Üreticileri Federasyonu’na Üye Ülkeler Tarafından Her Yıl 14 Mayıs Tarihinde Kutlanan ‘Dünya Çiftçiler Günü’, Bu Yıl Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi İle Kutlanacak.
Şeran Plaza

Haber Muhabiri Ali Şeran
Resmi Kaynak Zübeyde Turgut

İkinci kez gerçekleştirilecek zirve, 12-13-14 Mayıs 2022 tarihlerinde Agro TV stüdyolarında yapılacak canlı yayınlarla, 14 Mayıs tarihinde ise tüm günü kapsayan tekrar yayınlarla izleyicilerle buluşacak. Agro TV ve Webagron, çiftçilik mesleğine, sorunlarına dikkat çekmek ve bu konuda farkındalığı artırmak amacıyla tüm sektör paydaşlarını ikinci kez Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi’nde buluşturmaya hazırlanıyor. 12-13 ve 14 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi’nde bir araya gelecek sektörün öncü ve uzman isimleri, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tarımı A’dan Z’ye değerlendirecek.

Zirvede moderatörler; Agro TV Haber Müdürü Merve Ekinci, Agro TV Ankara temsilcisi Galip Umut Özdil, Gazeteci, Yazar Meliha Okur, Gazeteci Mihaela Rudenco, Gazeteci, sunucu Pınar Çıtak Koygun, Agro TV Balkan Ülkeleri Temsilcisi Uros Davidovic, Çiftçi Koçu Kurucusu Ahmet Sümer, Tarım Gazetecisi Buket Sarmanlı Apaydın, Agro TV Azerbaycan Marka Temsilcisi Nata Kuru, NU Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkanı Dr. Özlem Tuğçe Keleş olurken, zirve Agro TV stüdyolarında yapılacak canlı yayınlarla, 14 Mayıs tarihinde ise tüm günü kapsayan tekrar yayınlarla izleyicilerle buluşacak.   2021 yılında 1 milyondan fazla gösterime ulaşan Dünya Çiftçiler Günü Zirvesi, bu yıl da Agro TV ekranından ve Webagron Tarımsal İçerik Platformu web sitesinden canlı yayınlanırken, sosyal medya hesaplarından da eş zamanlı paylaşılıyor olacak.

Anahtar Kelimeler:
 • 3
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 4
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Diyarbakır'da ‘Koyunlar' Operasyonu 35 GözaltıÖnceki Haber

Diyarbakır'da ‘Koyunlar' Operasyonu 35 G...

Kanal Görüntüleme Cihazları DİSKİ'ye Tasarruf SağlıyorSonraki Haber

Kanal Görüntüleme Cihazları DİSKİ'ye Tas...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar