14. Yıla Gururla Ve Güvenle ‘Merhaba’ Diyoruz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
14. Yıla Gururla Ve Güvenle ‘Merhaba’ Diyoruz
Abone ol
‘Haberdiyarbakir.Org’ Haber Ajansı Kurucusu Ve Genel Koordinatörü Ali Şeran, Ajansımızın 14. Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla, Bir Mesaj Yayınladı.

Haber Muhabiri Sultan Denli
Resmi Kaynak Süleyman Karaarslan

Mesajında, 14. Yıla,  güven, gurur ve başarıyla girmenin haklı mutluluğunu yaşadıklarını belirten Ali Şeran, zaman zaman son derece zor koşullarda bile, basın meslek ilkeleri ve yayın ahlakına riayet ettiklerini belirterek, Haberdiyarbakir.Org ailesinin, her geçen gün büyüdüğünü ifade etti.

Azim Ve Sabırla, Bugünlere Geldik ‘Geride kalan 13 yılda, defalarca kez siber saldırıya uğradık, dönem dönem zor koşullar altında bu onurlu mesleği en iyi şekilde icra etmeye çalıştık’ diyen Gazeteci Ali Şeran, duygu yüklü mesajında, şunları söyledi:

‘Muhabir, idareci ve yazar kadromuzla beraber, her geçen yıl üzerine katarak, sürekli kendimizi geliştirmek suretiyle, bu onurlu mesleği gerek sahada, gerekse masa başında, en iyi şekilde yapmaya gayret ettik. Bugün geldiğimiz noktada, muhabirlerimiz, yazar kadromuz ve tüm ‘Haberdiyarbakir.Org’ ailesiyle, sadece kentimiz değil, tüm Bölgemiz genelinde, gurur duyulacak bir noktaya ulaştık. Bölgemizin tüm illerinin yanı sıra, ülkemizin birçok vilayetinde görev yapan temsilcilerimizle, hem yerel ve ulusal, hem de dünyada yaşanan gelişmeleri, olabildiğince hızlı ve doğru olarak, takipçilerimize ulaştırdık. Sosyal medyayı da, olabildiğince aktif kullanarak, bu alanda da Diyarbakır’da, sektörümüzde zirvede yer almaktayız.

Bu Başarı, Tüm ‘Haberdiyarbakir.Org’ Ailesinin Başarısıdır. Dijital Medya anlayışına yeni bir soluk kazandıran ‘Haberdiyarbakir.Org’ Haber Ajansı 07.07.2010 tarihinden itibaren, yani tam 14 yıldır kesintisiz ve sürekli güncellenerek yayın yapan Haber ve Reklam Ajansı olmasıyla da, alanında bir ilki başarmıştır.

Zaman zaman, bazı meslektaşlarımızın yanı sıra, farklı kişi ve kurumların mesnetsiz ve tamamen gerçek dışı karalamaları ile bile karşılaştık. Ancak ne bu karalama kampanyaları, ne de çeşitli zorluklar, bizi yıldıramadı. ‘Haberdiyarbakir.Org’ Haber Ajansı, siz paydaşlarıyla beraber çözüm üretmeye, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ortak aklı kullanmaya önem vermeye devam edecek. Objektif, millet ve memleket yararına yayıncılık politikasını benimsemiş, Basın-Yayın yasalarına uygun şekilde gazetecilik icra eden kurumumuz, Dijital Teknolojinin Doğru kullanılarak, En üst Düzeyde faydalanılması, Sosyal İletişim Ağlarından yararlanılması Amacıyla Bilgilendirici ve Eğitici Yayınlar da yapmaktadır.

Okuyucularına görüşlerini kamuoyu İle paylaşma Fırsatı sunarak, farklı görüşleri ve Konu İle İlgili tüm bakış Açılarını yansıtan Ajansımız, İnternet Haberciliğinin Özündeki Sürekli Değişim ve Gelişimi Destekleyerek, Kendine Duyulan Güvenin Sorumluluğunu Üstlendiği gibi, bu güveni korumak için sürekli Olarak, bireysel ve kurumsal gelişmeye önem verir. Haberdiyarbakir.Org’ Her Gün, Kesintisiz Yayınını sürdürdüğü gibi, sürekli olarak, akan haber ve gelişmeleri okuyucularına aktarır. Yaklaşık 14 Yıllık Deneyimin sonucunda geldiğimiz bu noktada, paydaşlarımıza ‘Eş Zamanlı Haber, Yorum ve Gelişen Güncel Konularla’ ilgili Enformasyon ulaştırıyoruz.

Aynı Zamanda Günlük, Ekonomik, Kültürel, Sportif, Güncel ve Siyasi Yaşantımıza Yön Veren Sosyal Medyanın kuruluşlarının da takibini yaparak, siz değerli İzleyicilerimiz ve takipçilerimizin yolunu Açıyoruz. Son dakika haberleri ile en çarpıcı sonuçları, ailemizin bir parçası olan takipçilerimiz ve okurlarımızla buluşturuyoruz. Alışılagelmiş kalıpların dışında hareket ederek ‘İzleyici’ ve ‘Takipçi’ odaklı hazırladığımız Raporlar İle Yalın ve Kişiselleştirilmiş Bir Hizmet Sunmaktayız. ‘Editöryal Gazetecilik Tecrübesi bulunan Ekibimiz ile Siz Değerli paydaşlarımıza, daima Doğru Habercilik ve pratik çözüm Yolları Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

Vizyonumuz, Dijital Teknolojinin tüm olanaklarını kullanıp, Kurumsal çalışmalarınızı en iyi şekilde haberleştirerek, olabildiğince fazla sayıda kitleye ulaşmanızı sağlamak. Reklam, Tanıtım, Haber, Duyuru ve Kampanya içerikli çok yönlü çalışmalarımızla, genel anlamda Ajans olarak total hizmet sunduğumuzu, bu sayede Kurumsal kimliğiniz ve ürettiğiniz değerleri, hedef kitlenize ulaştıracağımızı özellikle belirtmek isterim. ‘Haberdiyarbakir.Org’ ailesi olarak, emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımı kutluyor, yeni yayın öneminde bir dizi yeniliklerle karşınıza çıkacağımızı belirtmek istiyorum’.

Anahtar Kelimeler:
 • 32
  SEVDİM
 • 32
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 32
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Diyarbakır İtfaiyesinden 25 Farklı Üniversiteden 77 Öğrenciye Uygulamalı EğitimÖnceki Haber

Diyarbakır İtfaiyesinden 25 Farklı Ünive...

Dicle Elektrik Şanlıurfa’da Yıllık Kaçak Kaybı 10 Milyar TL’ye Ulaştı!Sonraki Haber

Dicle Elektrik Şanlıurfa’da Yıllık Kaçak...

Yorum Yazın

Reklam Alnı