Resmi Kadromuz

.Eefe  Şeran.

Haberdiyarbakir.Org
Resmi Haber Reklam Ulusal ve Yerel Dijital Medya Ajansı
Resmi Kuruluş ve Yayın Tarihimiz 07.07.2010

Haberdiyarbakir.Org (Ceo)"su
Chief Executive Officer // Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

İmtiyaz Sahibi ve Genel Müdürümüz Süleyman Karaarslan (Vekaleten)

Yönetim Kurulu Başkanı Berfu İlter

Genel Yayın Yönetmeni Nusret Bilgiç

Genel Koordinatör Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

Baş Yazarımız Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

Spor Koordinatörü Recep Eser// Şahin Köse

Halkla İlişkiler ve Reklam Hidayet Öner

Fotoğraf Muhabiri ve Eğitmeni Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

Kültür Sanat ve Eğitim  Nigar Tarancı // Devran Yiğit Sinanoğlu

İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

Denetleme ve Değerlendirme Zübeyde Fidan Kırmız

Ekonomi Haberleri  Hatice Öğüt  //  Büşra Bilgiç

Sosyal Ağlar ve Dijital Medya Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

Baş Editörümüz Serap Bozkuş

Kurumsal İletişim Bilgi İşlem ve Teknoloji Haberdiyarbakir.Org Yönetimi

Ajans Kameramanı ve Muhabiri  Muhabir Adnan Bilgiç

Yabancı Dil Editörü Emine Güzel

Hukuk Koordinatörümüz Avukat Volkan Avşar

İzleyici Temsilcilerimiz Özlem Kaplan // Hatice Öğüt

Büro Yekililerimiz Süleyman Karaarslan Mardin İl Bölge Müdürlüğü, Hatice Öğüt Hatay İl Bölge Müdürlüğü, Özlem Kaya İl Diyarbakır Bölge MüdürlüğüNusret Bilgiç Siirt İl Bölge Müdürlüğü, Elazığ il Bölge Müdürlüğü, Berfu İlter Afyon İl Bölge Müdürlüğü,  Antalya İl Bölge Müdürlüğü, Kırşehir İl Bölge Müdürlüğü.

Şikayet İhbar ve Resmi İletişim İçin E-Maillerimiz 
haberdiyarbakir.org@msn.com
haberdiyarbakir.org@gmail.com

Dijital Varlıklarımız
facebook.com/haberdiyarbakir.org
twitter.com/bolgehaber21

Resmi Görevde Olan Muhabirlerimiz. Nusret Bilgiç, Asena Dündar, Serap Bozkuş, Hidayet Öner, Süleyman Karaarslan, Özlem Kaplan, Nigar Tarancı, Berfu İlter, Özlem Kaya, Ali Şeran, Hatice Öğüt, Şahin Köse, Emine Güzel, Volkan Avşar, Büşra Bilgiç, Şinda Güneş, Medine Beklen, H.aydar Alper Eser, Latife Güzel, Recep Eser, Zübeyde Fidan Kırmızı, Adnan Bilgiç, Esma Sultan Karaarslan, (03.12.2020 Ö.B), 

Özü Sözü İnsan Hayata Giriş Sayfanız Kamuoyunun Dikkatine: 09.06.2022 Tarihli Resmi Bilgilendirmedir. ‘Haberdiyarbakir.Org’ Haber Ajansımız  Hiç Bir Basın Kuruluşuna Bağlı Olmadığı Gibi Herhangi Bir Kurum Veya Kuruluşun Uzantısı Da Değildir Daha Önce Muhtelif Defalarca Birçok Platformda Dile Getirdiğimiz Üzere Sadece Habercilik Sektöründe Görev Almış Hizmet Ehli Kişilerin Oluşturduğu Basın-Yayın Ulusal ve Yerel Dijital Medya Kuruluşudur. Unutmayın ‘Haber Eşittir Hayat’ Sloganıyla Yola Çıkan Dijital Yayın Organımız ‘"Haberdiyarbakir.Org’" Haber Ajansı Basın Meslek İlkeleri’ne Uymaya Söz Vermiş Bir Ulusal ve Yerel Dijital Medya Ajansıdır Türkiye‘nin En Yeni Ve En Hızlı Yükselen Ulusal ve Yerel Dijital Medya Haber Ajansı % Yüz Milli % 100 Yerli Yeni Nesil Habercilik Çünkü Siz Geleceksiniz İnternet Sitesinde Yayınlanan Köşe Yazıları Ve Yorumlardan Yazarların Kendisi Sorumludur. Türkiye‘nin Güneydoğusunda Merkezi Mardin İlinden 07.07.2010"dan Beri Yayın Yapan % Yüz Yerli % Yüz Milli  İlk Ulusal Ve Yerel Dijital Medya Bir Arada.

Köşe Yazarlarımızın Yazmış Oldukları Yazıların Hukukki Sorumluluğu Tamamen Kendilerine Aittir. ‘Haberdiyarbakir.Org Haber Ajansı’ Resmi Olarak Hiçbir Şekilde Sorumluluk Kabul Etmez. "Haberdiyarbakir.Org’ Haber Ajansında Yayınlanan Haberlerimiz Resmi Olarak Haber Kaynaklarına Aittir Yayınlanan Her Haber ve Köşe Yazısı Resmi Kaynak Gösterilerek Yayınlanır Ve Kaynaksız Haber ve Yazı Asla Yazılmaz Ve Yayınlanamaz Bu Nedenle "‘Haberdiyarbakir.Org’" Bu Haberler İle İlgili Olarak Yasal Sorumluluk Kabul Etmez Ve Sorumluluk Tamamen Resmi Haber Kaynaklarına Aittir. 09.06.2022 Tarihli Resmi Bilgilendirme ile Bu Sayfa Resmi Olarak Genel Müdürümüz Sayın Süleyman Karaarslan Bey Efendi Tarafından Yayınlanmıştır.