SON DAKİKA

Sağlık Çalışanlarından Sürpriz Moral Konseri

Bu haber 15 Şubat 2019 - 14:16 'de eklendi ve 77 views kez görüntülendi.

Haber Özlem Buldu Diyarbakır

Dicle Üniversitesi Hastaneleri Başhekimlik Sosyal Komitesi Tarafından Hasta,Hasta Yakını Ve Sağlık Çalışanlarına Moral Vermek İçin Kurdukları Müzik Grubu İlk Konserini Personel Yemekhanesinde, Mesai Arkadaşlarına Verdi.  Müzik Eşliğinde Yemeklerini Yiyen Sağlık Çalışanları Bir An Olsun Günün Stresinden Uzaklaşarak Halay Çekip Moral Depoladılar.Doktor, Hemşire, Laborant, Güvenlikçi, Garson, Hasta Bakıcı, Temizlik Görevlisi Hastanenin Her Alanında Çalışan Personellerden Kurulan Müzik Grubu Üniformalarıyla Konser Verdiler. 

Etkinlik Hakkında Bilgi Veren Dicle Üniversite Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhemşiresi Ve Başhekimlik Sosyal Komite Başkanı Rahime Atlı “ Sosyal Komite Olarak, Diyarbakır Türküleri Bizdeki Cevherler, İsimli Sürpriz Müzik Etkinliği Düzenledik. Buradaki Amacımız Çalışan Arkadaşlarımızın Motivasyonunu Artırmaya Yönelik Etkinlikler Yapmak. Doktor, Hemşire, Laborant, Hasta Destek, Güvenlik Personeli, Garson Sağlık Ekibi Bir Araya Gelirse Ne Kadar Güzel Şeyler Başarabileceğini Göstermek İstiyoruz. Bunu Başardığımıza İnanıyoruz. Amacımız Çalışanlarımızın Kurum Birlik Aidiyeti Ve Birlik Ruhunu Oluşturmak”. Olduğunu Söyledi.Yemekhane Giren Sağlık Çalışanlarının Yüzünde Önce Bir Şaşkınlık Ardından, Gülümseme Yansıyor. Müzik Eşliğinde Yemeklerini Yiyen Sağlık Çalışanları, Anı Ölümsüzleştirmek İçin Cep Telefonlarıyla Konseri Görüntüledi.

Sosyal Komite Tarafından Yapılan Sürpriz Etkinlik Hakkında Memnuniyetini Dile Getiren Senem Çağla Baloğlu İse;Çok Güzel Bir Motivasyon Olmuş, Tekrardan Yapılmasını Bekleriz. Müzik Ekstra Bir Moral Oluyor. Moralimizi Yükseltiyor.Bu Tür Etkinlikler Bizim Gün İçerisindeki Stresimizi Azaltıyor. Çünkü Gün İçerisinde Yoğun Bir Şekilde Çalışıyoruz. Bu Yoğunlukta Stresle Baş Başa Kalıyoruz. Böyle Etkinlikle Daha İyi Motive Oluyoruz,İşimizi Daha İyi Yapabiliyoruz. Bu Hastanemizin Kalitesini Artıyor,Daha İyi Çalışıyoruz. Dedi.Yemeklerini Yiyen Sağlık Çalışanları Dicle Üniversite Rektör Yardımcısı Ve Tıp Fakültesi Başhekimi İle Birlikte Halay Çekti.Yemekte Moral Depolayan Sağlık Çalışanları,Sahnedeki Arkadaşlarına Alkışlarıyla Destek Verdi.Kaynak Dicle Üniversitesi Basın Bürosu