SON DAKİKA

İşkur’dan Engelli Vatandaşlara Hizmet Sunumu

Bu haber 22 Şubat 2019 - 10:23 'de eklendi ve 73 views kez görüntülendi.

Haber Ali Şeran / Diyarbakır

Diyarbakır İşkur İl Müdürlüğü Tarafından, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sümerpark Sosyal Tesisleri Konferans Salonunda, 21.02.2019 Tarihinde Saat 10.00’da, İşkur’un Engelli Vatandaşlarımıza Yönelik Hizmetlerine Yönelik Bir Bilgilendirme Sunumu Gerçekleştirildi.Sunuma, Engelli Vatandaşlarımız Ve Onların Aile Bireyleri, Engelli Dernek Yöneticileri Ve Vatandaşlarımız Katıldı.

Sunumda İlk Olarak Diyarbakır Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdür Yardımcısı Süleyman Aktoprak Söz Alarak, İşkur’un Engelli Vatandaşlarımıza Yönelik Hizmetleri Ve Diyarbakır İşkur İl Müdürlüğünün Bu Kapsamdaki Çalışmaları Hakkında Bilgiler Verdi.Ardından, İş Ve Meslek Danışmanı Mehmet Selim Çelik, İşkur Engelli Hibe Desteği Başta Olmak Üzere, Engelli Vatandaşlarımıza Yönelik Kurumsal Hizmetler Hakkında Ayrıntılı Bir Sunum Gerçekleştirdi.

Sunum, Gerçekleştirilen Soru-Cevap Etkinliği İle Sona Ermiştir. Etkinlikte Diyarbakır İşkur İl Müdür Yardımcısı Süleyman Aktoprak İle Şube Müdürü Uğur Kahraman Şube Müdürü Cengiz Çelebi Ve Şef Abdulkadir Can, Katılımcıların Sorularına Cevap Verdi.Kaynak Diyarbakır Valiliği Basın Bürosu