Reklamı Geç
Sosyal Medyamız
Diyarbakır
DOLAR18.6434
EURO19.2745
ALTIN1049.3
Sosyal Medyamız

Bu Kış Kalpler Üşümesin

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bu Kış Kalpler Üşümesin
Sosyal Medyamız
Abone ol
Yazar Sinanoğlun”dan “Bu Kış Kalpler Üşümesin” Projesi İle İhtiyaç Sahibi İnsanlara Ulaşmaya Çalışan Yazar Sinanoğlu, Hayırseverlerden Yardım Talebinde Bulundu. Kesinlikle Ücret İstemediklerinin Altını Çizen Sinanoğlu, “Bu Kapsamda Bot, Mont, Kazak, Pantolon Vs. Giyeceklere İhtiyacımız Var” Dedi.
Şeran Plaza

Yazar Devran Sinanoğlu tarafından aralık ayında başlatılan “Bu Kış Kalpler Üşümesin” sosyal sorumluluk projesi devam ediyor.  Proje kapsamında Diyarbakırlı iş insanları, esnaf ve hayırseverlerin yapmış olduğu yardımlar, ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılıyor.  Proje hakkında bilgi veren Sinanoğlu, “Hedefimiz üç bin kişiyi giydirmektir. Bu kapsamda bot, mont, kazak, pantolon vs. giyeceklere ihtiyacımız var. Kimseden Ücret talep etmedik ve Ücret kabul etmiyoruz. Yardım etmek isteyenler, kışlık giyecek alıp onlarla beraber ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Gelmek istemeyenlere ise giydirdiğimiz kişilerin resimlerini çekip köy veya mahalle adresini veriyoruz” dedi.

‘Yardımsever İnsanlarımızdan Destek Bekliyoruz’ Yetim çocukların öncelikleri olduğunun altını çizen Sinanoğlu, “Onların daha çok ihtiyacı vardır. Kırsalda belirlediğimiz insanlara gücümüz nisbetin de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şuana kadar bizlere 120 bot ve 30 pantolon ulaştı. Bunların bir kısmını Karacadağ’daki ihtiyacı olanlara ulaştırdık, bir kısmını da Sur içindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.  Ülkemizin naif yürekli, duyarlı, yardımsever insanlarımızdan destek bekliyoruz.  Hayat şartları günden güne ağırlaşıyor, insanlarımızın birçok zaruri ihtiyaçları var. Bu zaruri ihtiyaçlardan biri de giyimdir. Özelikle de çocuklarımız için yardıma ihtiyacımız var. Gök kubbe hala üstümüze yıkılmıyorsa teşbihte hata olmaz yeryüzünde yaşayan meleklerin hatırı içindir. Dünya çocukları yeryüzünde yaşayan melektirler. Günahsız ve temizdirler. Yarın geç olmadan çocuklarımızın değerini bilelim” diye konuştu.

Haber Muhabiri Hidayet Öner
Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır

Haberin Resmi Kaynağı Hatice Öğüt

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Uyuşturucu Tacirlerine Ağır Darbe VurulduÖnceki Haber

Uyuşturucu Tacirlerine Ağır Darbe Vuruld...

Uyuşturucu Operasyonunda 4 Kişi TutuklandıSonraki Haber

Uyuşturucu Operasyonunda 4 Kişi Tutuklan...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar