Reklamı Geç
Sosyal Medyamız
Diyarbakır
DOLAR18.5334
EURO18.2403
ALTIN989.4
Sosyal Medyamız

Bayramlar Sınırsız İlahi Lütufları Beraberinde Getirir

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bayramlar Sınırsız İlahi Lütufları Beraberinde Getirir
Sosyal Medyamız
Abone ol
Avrupa El Ele Engelli Ve Yaşlılara Yardım Vakfı Güneydoğu Bölge Temsilcisi Ve Diyarbakır İl Başkanı Arzu Avcıl Mübarek Kurban Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, Bütün İslam Âlemi’nin Bayramı’nı Kutladı.

Avrupa El Ele Engelli ve Yaşlılara Yardım Vakfı Diyarbakır İl Başkanı Arzu Avcıl, mesajında ‘hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğinde’ bulunarak, şu görüşlere yer verdi:‘Cenabı Allah; başta ülkemiz olarak üzere bütün İslam Âlemi’ne nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip eylesin. Heyecan ve özlemle beklediğimiz bir Kurban Bayramı’na kavuşmuş olmanın sevinci ve tatlı heyecanını yaşamaktayız.

Büyük Bir Coşkuyla Kutluyoruz

Unutmamak gerekir ki, bizlere ulaşan bütün iyilikler ve nimetler, Yüce Allah'tandır, Bütün kötülükler ise nefistendir. Bu nedenle, ulvi duygularımızın bütün bedenleri kapladığı bu müstesna günleri en iyi şekilde değerlendirerek, Bayramın manevi havasını çocuklarımız ve bütün sevdiklerimizle beraber doya doya yaşayalım.Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlara güvenle bakabilmemiz demektir. Hoş geldin, şerefler getirdin Mübarek Bayram.

Bu kutlu zaman diliminde, bol bol dualar ederek, özellikle yarınlarımızı inşa edecek olan çocuklarımız için Yüce Rabbim’e niyazlarda bulunacağız.Mutluluk, huzur ve hayırlarla dolu bir Bayram geçirmek, hepimizin ortak temennisi.Bu duygu ve düşüncelerle kadirşinas halkımızın Mübarek Kurban Bayramını en halisane duygularımla kutlar, başta aziz vatanımız ve İslam alemi olmak üzere, bütün insanlığa sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini, Cenabı Allah’tan niyaz ederim’.

Haber Muhabiri Ali Şeran
Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır

Haberin Resmi Kaynağı Büşra Bilgiç

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CEO Nedir..?Önceki Haber

CEO Nedir..?

En Ulvi Duygularımızla, Cenab-I Allah’a YönelelimSonraki Haber

En Ulvi Duygularımızla, Cenab-I Allah’a...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar