SON DAKİKA

Dicle Elektrik’ten Bismil Kaymakamı Yüksel’e Teşekkür Ziyareti

Bu haber 02 Nisan 2019 - 10:00 'de eklendi ve 276 views kez görüntülendi.

Haber Ali Şeran / Bismil

Dicle Elektrik Dağıtım Diyarbakır İl Müdürü Uğur Yaka Bazı Yöneticilerle Birlikte Bismil Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’i Ziyaret Ederek, 30 Milyon Lirayı Bulan Enerji Yatırımının Gerçekleştirilmesi Sırasında Gerçekleştirilen Katkılarından Dolayı Şirketi Adına Teşekkür Etti.

Müşterilerine Kaliteli Ve Kesintisiz Enerji Sunmak Üzere Sorumluluk Bölgesinde Enerji Bakanlığı Ve Epdk Yönetmeliklerine Uygun Biçimde Yatırımlarını Sürdüren Dicle Elektrik Dağıtım, 2018 Baharında Bismil’deki Şebekeyi Yenilemek İçin Büyük Çaplı Bir Yatırım Hamlesi Başlattı. İlçede Kurulacak Olan Doğal Gaz Şebekesi İle Eşzamanlı İlerleyen 30 Milyon Liralık Yatırım Kısa Bir Sürede Tamamlanarak Devreye Alındı. Yatırımın Tamamlanmasının Ardından Bismil İlçe Merkezinde 15 Bin Abonenin Bulunduğu Bölgenin Enerji Altyapısı Yeraltına Alınırken, Abone Ölçü Devrelerinin Islahı Sağlandı.

İlçe Halkı Adına Teşekkür Etti

Bismilli Vatandaşları Oldukça Memnun Eden Yatırım Çalışmaların Gerçekleştirilmesi Sırasında Kaymakamlık Ve Belediye’nin Önemli Destekleri Ve Yardımları Oldu. Bu Nedenle Dicle Elektrik Dağıtım Diyarbakır İl Müdürü Uğur Yaka, Proje Tesis Yöneticisi Onursal Turgut Ve Bismil İlçe Yöneticisi Ali İhsan Aydın İle Birlikte Kaymakam Kerem Süleyman Yüksel’e Bir Teşekkür Ziyaretinde Bulundu. Yaka, Yatırım Çalışmaları Sırasında Çözüm Odaklı Katkılarından Dolayı Teşekkürlerini İletirken Kaymakam Yüksel İse ‘’30 Milyon Liralık Enerji Altyapısı Dönüşümünü 8 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Tamamladığınız İçin İlçe Halkı Adına Asıl Biz Teşekkür Ederiz. Bu Yatırım Sayesinde Hem Enerji Kalitesi Arttı Hem De İlçede Cadde Ve Sokaklarımız Işıl Işıl Oldu’’ Dedi.

Kaynak Dicle Elektrik Dağıtım Basın Bürosu