SON DAKİKA

Harran Dicle Elektrik İle Işıl Işıl

Bu haber 27 Mart 2019 - 10:14 'de eklendi ve 126 views kez görüntülendi.

Haber Ali Şeran / Şanlıurfa

Dicle Elektrik Dağıtım, Gerçekleştirdiği Aydınlatma Çalışmaları İle Kentleri Işıl Işıl Hale Getirmeye Devam Ediyor. Yatırım Çalışmaları Kapsamında Şanlıurfa’nın Harran İlçesinin Sokaklarına 1.000 Adet Armatür Montajı Gerçekleştiren Dicle Elektrik,Gerçekleştirdiği Bu Aydınlatma Çalışmalarıyla Her Yıl Yüzlerce Yerli Ve Yabancı Turistin Ziyaret Ettiği Kümbet Evlerinin Güzelliğini de Ortaya Çıkardı.

Dicle Elektrik, Harran İlçesi Genelinde 4 Bin Abonenin Olumlu Şekilde Etkilendiği Elektrik Şebekesini Güçlendirme Çalışmalarını Tamamladı.Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun Yönetmeliklerine Uygun Gerçekleştirilen Yatırımla İlçeye Bağlı Hz. Yakup, İmam Bakır Aslanlı, Süleyman Demirel, Şeyh Hayati Harrani Mahalleleri İle Dibeç Evleri Mevkiine Daha Kaliteli Ve Kesintisiz Elektrik Enerjisi Verilmeye Başlandı. Yatırımların Ardından Müşteri Şikayetlerinde de Kayda Değer Oranda Azalma Yaşandığı Gözlendi.

Kümbet Evlerin Güzelliği Ortaya Çıktı

Yatırım Çalışması İle İlçede Geniş Çağlı Bir Aydınlatma Hamlesi de Gerçekleştirildi. Şehrin Genelinde Olduğu Gibi Her Yıl Yüzlerce Yerli Ve Yabancı Turistin Ziyaret Ettiği Harran Kümbet Evlerinin Bulunduğu Bölgede Aydınlatma Çalışması Tamamlandı. Dicle Elektrik Tarafından Tamamlanan Aydınlatma Çalışması Sayesinde Tarihi Bölgenin Güzelliği de Ortaya Çıktı. Yapılan Çalışma Harranlı Vatandaşların Övgüsünü Aldı. Harran’ın Yapılan Çalışmalarla Daha Aydınlık, Daha Modern Bir Görünüme Kavuşmasından Dolayı Dicle Elektrik’e Teşekkür Eden Vatandaşlar, Arızaların da Sona Erdiğini Belirterek Yapılan Hizmetlerden Memnun Olduklarını Söylediler.

Kaynak Dicle Elektrik Basın Bürosu