Haberdiyarbakir.Org’dan Sıcak Ziyaret 

Haberdiyarbakir.Org’dan Sıcak Ziyaret

Haberdiyarbakir.Org Genel Müdürü Gazeteci Ali Şeran, Beraberinde Genel Yayın Yönetmeni Nusret Bilgiç İle, Basın Yayın Enformasyon Diyarbakır İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti. Diyarbakır’ın En Köklü Etkili Haber Sitelerinden Biri Olan Ve Pozitif Yayıncılık Anlayışıyla Beğeni Toplayan ‘Haberdiyarbakir.Org’
Bu haber 2018-10-15 11:22:29 eklenmiş ve 179 kez görüntülenmiştir.

Haberdiyarbakir.Org Genel Müdürü Gazeteci Ali Şeran, Beraberinde Genel Yayın Yönetmeni Nusret Bilgiç İle, Basın Yayın Enformasyon Diyarbakır İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti. Diyarbakır’ın En Köklü Etkili Haber Sitelerinden Biri Olan Ve Pozitif Yayıncılık Anlayışıyla Beğeni Toplayan ‘Haberdiyarbakir.Org’ Kurucusu Ve Genel Müdürü Ali Şeran, Uzun Süredir Periyodik Olarak Sürdürdüğü Resmi Kurum Ve Kuruluşlara Yönelik Ziyaretlerine Devam Ediyor. Bu Kapsamda, Basın Yayın Enformasyon Diyarbakır İl Müdürlüğünü Ziyaret Eden Ali Şeran, Kurum Personellerinden Mütercim Tercüman Tuncay Bulut İle Bir Süre Görüştü.

 

DİYARBAKIR BASINI OLMASI GEREKEN YERDE DEĞİL.

Oldukça Sıcak Ve Samimi Bir Ortamda Geçen Görüşmede, Yaptıkları Çalışmalar Hakkında Bilgi Veren Haberdiyarbakir.Org Genel Müdürü Ali Şeran Şunları Söyledi:Yaklaşık 7 Yıldan Bu Yana, Kendimize Has Çizgimiz Ve Objektif Yayıncılık Anlayışımızla Gazetecilik Faaliyetlerimize Devam Ediyoruz. Ancak Gördüğüm Kadarıyla Diyarbakır Basını Olması Gereken Yerde Değil. Bazı Kişi Ve Kuruluşlar, Gazetecilik Etiğiyle Bağdaşmayacak Bir Takım Faaliyetler İçindeler. Bu Tür Kişisel Girişimler, Kurumlar Arası Diyalog Ve Yardımlaşma Çabalarını Da Maalesef Baltalıyor. O Nedenle Herkesin ‘Ben’ Değil, ‘Biz’ Diyerek Hareket Etmesi Gerektiği Kanısındayım. ‘Önce Ben, Sonra Ben, Hep Ben’ Zihniyeti, Sadece Bizim Sektörümüzde Değil, Dünya Genelinde Bütün Sektörlere Zarar Veren, Gelişimi, İlerlemeyi Ve Yardımlaşmayı Engelleyen Bir Virüs Gibidir. Dolayısıyla Herkesin Bir Gazeteci Duruşuyla Olaylara Yaklaşması Ve Kurumların Hep Beraber Kalkınıp, Editöryal Gazeteciliğin Daha Üst Noktalara Taşınabilmesi İçin Çaba Sarf Etmesi Gerekir Diye Düşünüyorum. Kendisini Başkalarından Üstün Gören Bir Zihniyet, Tarihin Çöplüğüne Atılmaya Mahkûmdur. O Nedenle Sektöre Girmek İsteyen Veya Yeni Girmiş Kardeşlerimize Set Olmak Değil, Tam Tersine Yardımcı Olmak, Ellerinden Tutmak Gerekir.

 

İşte Tam Bu Noktada, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’ne Büyük Görevler Düşmekte. Zira GGC, Maalesef Uzun Yıllardır Görevlerini Yapamamakta, ‘Sen-Ben’ Kavgaları Nedeniyle, Genç Ve İdealist Meslektaşlarımıza Hak Ettiği Desteği Sağlayamamaktadır. Bu İşin Bir Bayrak Yarışı Olduğu Bilinciyle Hareket Eden Bizler, Günü Geldiğinde Yerimizi Genç Kardeşlerimize Devretmeyi De Bilmeliyiz. Hiç Kimse Bu Dünyaya Kazık Çakmayacağına Göre, Hepimiz Genç Dimağlara Yardımcı Olmalıyız’.

 

BASIN YAYIN ENFORMASYON İL MÜDÜRLÜĞÜ, SORUMLULUKLARINI LAYIKIYLA İCRA EDİYOR

Basın Yayın Enformasyon Diyarbakır İl Müdürlüğü Mütercim Tercümanı Tuncay Bulut İse, Kurum Olarak Sorumluluklarını Layıkıyla Yerine Getirmek İçin, Bütün Çalışanların Gayret Sarf Ettiğini Belirtti.Herkesin Mesai Kavramı Gözetmeksizin Bütün Sektör Bileşenlerine Eşit Mesafede Ve Tam Zamanlı Görevlerini İcra Ettiğini Belirten Tuncay Bulut, Bu Ziyaret Nedeniyle Ali Şeran Ve Nusret Bilgiç’e Teşekkür Ederek, ‘Kapımız Bütün Sektör Temsilcileri Ve Çalışanlarına Açık. Ne Zaman İsterlerse Kendilerini Kurumumuzda Ağırlamak İsteriz. Zaten Biz De Sık Sık Bu Tür Ziyaretler Yaparak, Onların Çalışmalarını Yerinde Görüyoruz’ Şeklinde Konuştu.  Kaynak Haberdiyarbakir.Org Haber Merkezi

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YEREL HABERLER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır'ın İlk Haber Ajansı
© Copyright 2013 HABERDİYARBAKİR.ORG. Tüm hakları saklıdır. Bu site Teknomusti SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA