Yamanlar Ekmek Fırını Müşterilerinden Tam Not Aldı 

Yamanlar Ekmek Fırını Müşterilerinden Tam Not Aldı

Hünerli ellerin, son derece hijyenik bir ortamda, titizlikle yoğurduğu ve adeta sevgisini de kattığı birbirinden leziz ürünleriyle, Yamanlar Ekmek Fırını, müşterilerinin hem beğenisini, hem de haklı olarak hayır dualarını aldı.
Bu haber 2018-10-15 10:53:46 eklenmiş ve 184 kez görüntülenmiştir.

 

Haber Nusret Bilgiç / Fotoğraf Ali Şeran Diyarbakır

Hünerli ellerin, son derece hijyenik bir ortamda, titizlikle yoğurduğu ve adeta sevgisini de kattığı birbirinden leziz ürünleriyle, Yamanlar Ekmek Fırını, müşterilerinin hem beğenisini, hem de haklı olarak hayır dualarını aldı.Uzun yıllardır büyüyen ve gelişen Diyarbakır’da, bu büyüme ve gelişmeye paralel olarak, birbiri ardına yeni işletmeler de hizmete açılıyor. Bu işletmelerin hizmete açılması, kent ekonomisine katma değer kattığı gibi, istihdama da olumlu katkılar sağlıyor kuşkusuz.Ancak bazı işletmeler var ki, onların açılması vatandaşların damak tadına da yeni lezzetler sunulmasına vesile oluyor.

 

Bunlardan biri de, Merkez Kayapınar İlçesi Kayapınar Caddesi üzerinde bulunan Yamanlar Ekmek Fırını. Akarsu balık evinin hemen yanında bulunan Yamanlar Ekmek Fırını, hizmete girmesinden kısa bir süre sonra, İlçe genelinde tanınan ve büyük beğeni toplayan bir işletme konumuna geldi.Nasır ve Hüsamettin Bekmezoğlu kardeşlerin, hünerli elleriyle yoğurup hazırladığı ve adeta sevgilerini de içine kattığı birbirinden leziz ürünler, Mübarek Ramazan Ayında, vatandaşların hem beğenisini hem de haklı olarak dualarını almalarını sağladı.

 

KATKI MADDESİZ HAMUR VE MAYA, SAĞLIK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Ekmeğin yoğurmasından, pişirilmesine ve sunuma hazır hale gelmesinde bir çok önemli unsura dikkat ettiklerini belirten İşletmeci Nasır Bekmezoğlu, şu açıklamalarda bulundu:‘Bizim ustalarımızdan ve büyüklerimizden öncelikle şunu öğrendik. Bize hep, ‘ne yaparsan yap, Aşk ile yap’ derlerdi. Bugün geldiğimiz noktada, ne kadar haklı olduklarını daha iyi anlıyoruz.Besmele ile dükkânını açmak, işini sevmek, her gün aynı sorumluluk duygusuyla işe koyulmak insana tarifi imkânsız mutluluklar yaşatıyor.

 

ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİDİ VE HİJYEN, BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

Bizim yaptığımız iş, doğrudan doğruya insan sağlığını ilgilendiren bir iş olduğu için, büyük bir sorumluluk duygusuyla yapıyoruz işimizi.Her şeyden önce katkı maddesiz hamurumuz ve mayamız ile, son derece doğal ortamda pişirdiğimiz ekmeklerimizi, gönül rahatlığıyla müşterilerimiz sofralarına koyabiliyorlar. Çünkü insanlar haklı olarak aldıkları ekmeğin içinde neler olduğunu, katkı maddesi olup olmadığını bilmek isterler. 1 liraya sunduğumuz ekmeklerimiz, hesaplı olduğu kadar, lezzetli ve bir o kadar da vitaminli. Hijyen, kuşkusuz bizim sektörün ‘Olmazsa Olmazları’ arasında yer alan, hayati derecede öneme sahip unsurlardan birisidir.

Sabah Ezanıyla açığımız işyerimizde temizlik ve hijyen kurallarına özellikle riayet ederek, hem çalıştığımız yerin pırıl pırıl olması, hem de misafirlerimize temiz ve sağlıklı bir ortamda hizmet sunmak büyük önem taşıyor. Bugün baktığımız zaman, ülkemiz genelinde pide ekmeğinin çok lezzetli, bir o kadar doyurucu ve katkı maddesiz olduğu için sağlımıza da son derece faydalı olduğunun görmekteyiz.Açık ekmeğin yanı sıra, lahmacun, simit, boğaça, Açma, çörek çeşitleri, buğdaylı ekmek, yağlı ekmek, Ramazan özel pidesi ve lavaş çeşitlerimizle, toplumun bütün kesimlerine hizmet ediyoruz. Ayrıca fırın güveç hizmetimiz de mevcut. Sektöründe yılların deneyimine sahip ustalarımız ve güler yüzlü personelimizle, işyerimize gelenleri müşteri değil, ‘Misafirimiz’ olarak kabul ediyor ve olabildiğince en üst düzeyde, kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Dürüstlüğümüz ve samimiyetimiz ile sektörde edindiğimiz güven ve itibar, en büyük kazancımız ve zenginliğimizdir. Aldığımız olumlu geri dönüşler bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oluyor. Daha büyük bir şevkle işimize dört elle sarılarak, ‘Memnuniyeti’ esas alan bir hizmet anlayışıyla, üretmeye devam ediyoruz.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır'ın İlk Haber Ajansı
© Copyright 2013 HABERDİYARBAKİR.ORG. Tüm hakları saklıdır. Bu site Teknomusti SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA