Antalya Masalcı Baba Tecelli’yi Bağrına Bastı 

Antalya Masalcı Baba Tecelli’yi Bağrına Bastı

Siirt-Pervari’li Hemşerimiz Öykü Ve Roman Yazarı Tecelli Sırma, Antalya’da Kitapseverlerle Buluştu. Antalya Sanatçılar Derneği (Ansan) Tarafından Düzenlenen İmza Ve Söyleşi Programına Katılan Araştırmacı Gazeteci Yazar Tecelli Sırma, Kitapseverlerle Araya Geldi.
Bu haber 2018-10-22 10:34:59 eklenmiş ve 508 kez görüntülenmiştir.

Haber Ali Şeran / Antalya

 

Siirt-Pervari’li Hemşerimiz Öykü Ve Roman Yazarı Tecelli Sırma, Antalya’da Kitapseverlerle Buluştu. Antalya Sanatçılar Derneği (Ansan) Tarafından Düzenlenen İmza Ve Söyleşi Programına Katılan Araştırmacı Gazeteci Yazar Tecelli Sırma, Kitapseverlerle Araya Geldi.Antalya Konyaaltı ‘Fikret Otyam Sanat Parkı’nda Düzenlenen İmza Ve Söyleşi Programında Şair Ve Yazar Nuri Çakıl İle Yazar Aynı Zamanda Antalya Sanatçılar Derneği Başkanı Cahit Çakcıl, Yazar Sırma’nın Kaleme Aldığı Eserleriyle İlgili Söyleşi Gerçekleştirildi.

 

Antalyalı Sanatçıların Ve Kitapseverlerin Yoğun İlgi Gösterdiği Programda Konuşan Şair Yazar Nuri Çakıl, Tecelli’ Türkiye’nin Yetiştirdiği Önemli Öykü Yazarlarından Bir Olduğunu İfade Ederek, Eserleriyle Mezopotamya’nın Tüm Renklerini, İnanç Ve Kültür Değerlerini Edebiyat Diliyle Tüm Dünyaya Aktardığını İfade Etti.Antalya Sanatçılar Derneği Başkanıve Yazar Olan Cahit Çakcıl İse, Tecelli Sırma’nın Antalya Sanatçılar Derneğinin Bir Dönem Başkanlığını Yaptığı Ve Kurucu Üyeleri Arasında Bulunduğunu İfade Ederek, Ülkemize Ve İlimize Başta Edebiyat Olmak Üzere Sanat Ve Kültür Alanında Önemli Değerler Kattığını, Eserlerinin Tüm Dünyanın Okuduğunu Kaydetti.

 

Her Yaşta Kitapseverlerin Ve Sanatçıların Yoğun İlgi Gösterdiği Programda, Kitapseverlerle Bir Araya Gelen Yazar Tecelli Sırma,  ‘Wansa Öyküleri”, “İyiyi Ve Kötüyü Bilme Ağacı” Ve “Toplu Öyküler” Olmak Üzere Edebiyat Dünyasında İlgi Çeken Kitaplarını İmzaladı.Yazar Tecelli Sırma, Antalya Sanatçılar Derneği Ev Sahipliğinde Bu Anlamlı Kültür Şöleninin Düzenlenmesinde Emeği Geçen Tüm Kişi Ve Kuruluşlara Teşekkür Etti.İmza Günü Ve Söyleşi Programına; Antalya Murat Paşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçar, Gazeteci Yazar Tanju Cılızoğlu, Antalyalı Şair, Yazar Ve Sanatçılar, Antalya Sanatçılar Derneği Üyeleri İle Kitapseverler Katıldı. Kaynak Ali Şeran / Antalya

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -

Haberdiyarbakir.Org Diyarbakır'ın İlk Haber Ajansı
© Copyright 2013 HABERDİYARBAKİR.ORG. Tüm hakları saklıdır. Bu site Teknomusti SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA